O nas

Kobieta Kobiecie to miejsce w sieci dla kobiet, które interesują się rozwojem osobistym w różnych sferach życia.

Naszą misją jest nauczyć Cię jak żyć w zgodzie z sobą, według własnych zasad, a także rozwijać się w swoim tempie. Nasza działalność narodziła się na Instagramie, jako mały profil, prowadzony z pasji. Dziś nasze treści trafiają do serc i umysłów ponad 100 tysięcy kobiet na Facebooku, Instagramie i blogu.

Promujemy zdrowe podejście do rozwoju osobistego, budowania samoświadomości, rozumienia swoich myśli i emocji, uwolnienia się od blokujących schematów, aby stworzyć życie, którego pragniesz. W naszej społeczności dzielimy się tym, co najlepsze: wiedzą, wsparciem i zrozumieniem. Poprzez darmowe treści, szkolenia i wyzwania rozwojowe, połączysz się z tą zapomnianą częścią siebie.
Nauczysz się , jak sięgnąć po to, czego pragniesz bez presji. Na naszym blogu rozmawiamy o praktycznych sposobach i skutecznych narzędziach, które pomogą Ci ścieżce rozwoju. Wspieramy kobiety w znajdowaniu swojej pasji, radzenia sobie w trudnych chwilach, budowaniu pozytywnych nawyków, zachęcamy do holistycznego dbania o siebie w sferach duszy, umysłu i ciała.

Kobieta Kobiecie to przestrzeń gdzie edukacja spotyka motywację i razem działają na Twoją korzyść.

Z naszym gangiem pozytywnych kobiet, poczujesz się zrozumiana i zdopingowana do działania. Nauczysz się słuchać głosu swojego serca, zamiast głosów społeczeństwa.

Uwaga!!! Praca z nami i naszymi materiałami skutkuje podwyższoną samooceną, życzliwością i spokojem wewnętrznym a także zauważalnym wzrostem radości i szczęścia w życiu. Korzystasz na własne ryzyko 😂.

Dziękujemy Ci, że jesteś częścią naszej społeczności!

Team Kobieta Kobiecie